Typy na rzuty rożne: Basaksehir – Hoffenheim

W Grupie C obie drużyny potrzebują wygranej, żeby myśleć o awansie. W lepszej sytuacji znajduje się drużyna z Niemiec, która ma 3 punkty i zajmuje trzecie miejsce w grupie.

Piłkarze Hoffenheim wygrali pierwsze spotkanie 3:1 i w tamtym spotkaniu padło aż 10 rzutów rożnych. Średnio Wieśniaki wykonują 5 kornerów na mecz.

Basaksehir w lidze radzi sobie bardzo dobrze, bo zajmują drugie miejsce i są groźni na własnym terenie. W dzisiejszym pojedynku każda z drużyn liczy na 3 pkt, więc my liczymy na mnóstwo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Basaksehir – Hoffenheim, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB