Typy na rzuty rożne: Brentford – Fulham

Ostanie trzy typy na kornery z Championship dały nam 100 procent skuteczności! Liczymy na dobrą serię w tej lidze i łatwy zarobek.

Obie drużyny po 19 kolejkach zajmują środek tabeli i mają bardzo podoby bilans strzelecki – dużo strzelają bramek, ale też tyle samo ich tracą.

Brentford chociaż zajmuje 14. miejsce w lidze gra bardzo ofensywie. Widać, że gospodarze dużo czasu poświęcają stałym fragmentom gry, bo wykonują najwięcej kornerów w Championship. Średnio mają przynajmniej 7 rożnych na mecz, a większość ich spotkań kończy się overem 9.5 a czasami nawet o wiele wyższym.

Fulham to drużyna, która ma duże doświadczenie. Goście średnio wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych ma mecz.

Dzisiejsze spotkanie powinno być bardzo wyrównane, liczymy że i tym razem zobaczymy over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Brentford – Fulham, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB