Typy na rzuty rożne: Bristol City – Fulham

Bristol musi zacząć wygrywać jeśli chce utrzymać się w lidze. Na własnym terenie grają nawet dobrze, ale w meczach wyjazdowych gra im się totalnie nie układa. Myślę, że w tym meczu mogą powalczyć o zwycięstwo.

Fulham zajmuje w tabeli 8. miejsce, brakuje im 9 punktów do strefy play off. To drużyna, która ma w Championship najwyższą średnią rożnych w lidze 6.68 na mecz.

Na pewno w tym meczu kibice zobaczą mnóstwo sytuacji bramkowych. W Championship rzuty różne wpadają tak często, że warto zagrać ten typ.

Bristol City – Fulham, Typ: powyżej 9.5 rożnych, kurs: 1.72.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB