Typy na rzuty rożne: Burton – Brentford

Brentford to drużyna, która znajduje się na czwartym miejscu w rankingu drużyn z lig europejskich, które mają największą średnią rzutów rożnych na mecz (rożne danej drużyny i wykonywane przez przeciwnika), która wynosi aż 12.09.

Brentford w Championship wykonuje najwięcej kornerów, a w delegacjach wykonują przynajmniej 6 rożnych na mecz, a rywalom nabijają średnio 5 rożnych. Na 34 spotkania ligowe Brentford aż 25 razy kończył mecz overem przynajmniej 9.5 rzutów rożnych.

Burton na własnym terenie wykonuje średnio 4.53 rzutów rożnych na mecz, jednocześnie przeciwnikom nabija średnio 5.47 RR.

Obie drużyny grały ze sobą tylko trzy razy i w każdym z tych pojedynków zobaczyliśmy over 10.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podoby scenariusz.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Burton – Brentford, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.80.

Komentarze

Komentarze