Typy na rzuty rożne: Dortmund – Bayern

W Bundeslidze zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie między Borussią a Bayernem. Liczymy na to, co najlepsze w piłce nożnej, czyli szybką grę, mnóstwo sytuacji podbramkowych i dużo bramek.

Dortmund średnio wykonuje przynajmniej 5 rzutów rożnych na mecz, zaś Bayern ma najwyższą średnią w lidze 7.5 RR i prawie we wszystkie spotkania ligowe zakończył overem 8.5 RR.

Przewidujemy, że emocji w tym spotkaniu nie zabraknie i zobaczymy over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Dortmund – Bayern, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB