Typy na rzuty rożne: Górnik Zabrze – Lech Poznań

W Ekstraklasie robi się bardzo ciasno w czołówce tabeli. Zagramy dziś rożne w meczu dwóch najbardziej ofensywnych drużyn w polskiej lidze.

Górnik Zabrze ma najwięcej strzelonych bramek – aż 30, ale dużo traci, bo aż 21.

Zabrzanie w lidze wykonują najwięcej kornerów – średnio 7.45 RR na mecz, a w ich spotkaniach bardzo często pada duży over rzutów rożnych.

Lech Poznań średnio wykonuje 6.28 rzutów rożnych na mecz. Jeśli dzisiaj sprawdzi się nasza teza, to można dziś postawić w tym spotkaniu wyższy over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Górnik Zabrze – Lech Poznań, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB