Typy na rzuty rożne: Horsens – Brondby

Brondby w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio aż 8.31 rzutów rożnych na mecz. W ostatnim spotkaniu z Horsens goście wykonali 9 kornerów.

Do końca sezonu pozostały tylko dwie kolejki, a w dzisiejszym pojedynku Brondby musi wygrać żeby utrzymać się na pozycji lidera.

Liczymy zatem, że goście tak jak robią to zawsze, w delegacjach będą stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych i często wykonywać rzuty rożne.

Horsens – Brondby, typ: Brondby powyżej 6.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze