Typy na rzuty rożne: Manchester City – Liverpool

Dziś w Premier League zobaczmy bardzo ciekawy mecz, w którym Manchester City podejmie Liverpool. Obie drużyny po trzech kolejkach mają po 7 punktów.

City na własnym terenie radzi sobie znakomicie i dawno tutaj nie przegrało. Dzisiaj spotykają się dwa zespoły, które w poprzednim sezonie wykonywały najwięcej rzutów rożnych w lidze.

Sądzimy, że każdą z tych drużyn stać na wygraną i liczymy na dużo sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne w tym spotkaniu.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie, który operuje teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Manchester City – Liverpool, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB