Typy na rzuty rożne: Napoli – Atalanta

Atalanta w poprzednim sezonie grała w lidze rewelacyjnie kończąc sezon na czwartym miejscu, tuż za Napoli. W pierwszym meczu Atalanta przegrała 0:1 z Romą, ale patrząc w statystyki to oni stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych.

Napoli jest bardzo silną ekipą na własnym terenie, ale ostatni mecz z Atalantą na stadionie św. Pawła przegrali 0:2. Liczymy, że w tym meczu nie zabraknie emocji i sytuacji podbramkowych, co przełoży się na rzuty rożne,  a obie drużyny w poprzednim sezonie zdobywały średnio 7 rzutów rożnych na mecz.

Ten typ dostępny jest TYLKO w Unibecie. Warto u nich grać, bo starają się o licencję na grę w Polsce. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Napoli – Atalanta, typ: powyżej 10.5 rożnych, kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB