Typy na rzuty rożne: Piast – Lech

Lech Poznań traci już tylko 4 punkty do lidera Ekstraklasy. Poznaniacy nie wygrali żadnego z ostatnich sześciu spotkań na wyjeździe. Dzisiaj grają z przedostatnią drużyną w tabeli i mają spore szanse na przerwanie fatalnej passy.

Goście często notują over 9.5 rzutów rożnych, a średnio wykonują przynajmniej 6 kornerów rożnych na mecz, zaś gospodarze średnio 4 rzuty rożne.

W naszej Ekstraklasie rzuty rożne wpadają bardzo często, dlatego dzisiaj liczymy, że zobaczymy przynajmniej 10 kornerów.

W dzisiejszym spotkaniu liczymy na przynajmniej 10 rzutów rożnych, dla bardziej odważnych polecamy wyższy over.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Piast – Lech, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.85.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB