Typy na rzuty rożne: Porto – Monaco

Ostatnie spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Porto zajmuje drugie miejsce w grupie i musi to spotkanie wygrać, wtedy zapewni sobie awans z drugiego miejsca.

Monaco nic w tym spotkaniu nie musi i tak będą na ostatnim miejscu w tabeli, ale to spotkanie na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych dla Porto.

W ostanim spotkaniu tych drużyn zobaczyliśmy 12 kornerów. Gospodarze w lidze na własnym terenie średnio wykonują aż 8 rzutów rożnych. W dzisiejszym spotkaniu gra toczy się o dużą stawkę, dlatego polecamy dzisiaj grać over RR.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Porto – Monaco, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB