Typy na rzuty rożne: Sevilla – Leicester

Sevilla w tym sezonie gra bardzo dobrze, szczególnie na własnym terenie gdzie zdobyła aż 28 punktów na 33 możliwe. Obecnie zajmują 3. miejsce w tabeli. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu są gospodarze.

Lisy w tym sezonie grają tragicznie, znajdują się tuż na strefa spadkową w BPL. Ostatnio odpali z pucharów z 3-ligową drużyną. Jednak nie można zapomnieć o tym, że w poprzednim sezonie zdobyli mistrzostwo Anglii i bardzo dobrze grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Polecam grać ten ponieważ, Leicester to drużyna, która na pewno stworzy sobie kilka sytuacji bramkowych w meczu, co może zamienić się na stałe fragmenty gry.

Sevilla – Leicester: typ: Leicester powyżej 2.5 rożnych, kurs: 1.60.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB