Typy na tenis: Caroline Wozniacki – Karolina Pliskova

Wozniacki przeszła przez turniej jak rakieta, straciła jedynie 22 gemy. Karolina gra pewnie, precyzyjnie, wyraźnie jej forma zwyżkuje.

Warunki w Katarze pozostawiają wiele do życzenia, wczoraj mocno wiało, było chłodno, mimo to faworytki wygrały i zmierzą się w finałowym spotkaniu.

Pliskova pokonała 2-1 Cibulkovą i wygrała dzięki znakomitemu serwisowi. Czeszka posłała ok. 20 asów. Dominika miała swoje szanse, jednak w końcówce trzeciego seta przegrała kilka ważnych punktów.

H2H 3-0 na korzyść Dunki, choć spotkania kończony były w trzech setach. Mimo wszystko faworytką jest Pliskova, choć ja nie przekreślałbym szans Woźniackiej. Zawodniczce z Czech przytrafiają się dość proste błędy, Woźniacki jest bardzo regularna, świetnie pracuje na nogach, dlatego Pliskova będzie musiała wejść na najwyższe obroty, jeśli zamierza sięgnąć po tytuł. Wobec bardzo solidnej postawy Karo Wozniacki warto zagrać handicap +2,5 gemy.

WTA Doha: 18.02 16:00: Caroline Wozniacki – Karolina Pliskova, typ: Wozniacki +2,5 gemy, kurs: 2,00.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB