Typy na tenis: David Ferrer – Carlos Berlocq

Turniej w Buenos Aires, a więc publika będzie wspierać Berlocq. Reprezentant Argentyny na mączce czuje się wyśmienicie, czego dowodzi bilans – ponad 500. wygranych spotkań. Żaden czynny zawodnik nie może pochwalić się takim osiągnięciem.

Ferrer od dłuższego czasu nie znajduje się w optymalnej dyspozycji. Nawet na jego ulubionej mączce gra Hiszpana nie powala. Momentami jest zbyt pasywny, brakuje tej charakterystycznej dynamiki i pracy na nogach.

„Charlie” w pierwszej rundzie pokonał 2-0 Kovalika, wcześniej potrafił ograć w Davis Cup Lorenziego. Mecz powinien obfitować w długie wymiany, obaj zawodnicy potrafią być bardzo regularni. W obecnej formie Berlocq jest w stanie powalczyć z Ferrerem. Jeśli będzie wywierać presję na rywalu, nie pozwoli Davidowi przejąć inicjatywy, ma spore szanse na dobry rezultat. Handicap gemowy do gry.

ATP Buenos Aires: 22:45: David Ferrer – Carlos Berlocq, typ: Berlocq +4,5 gemy, kurs: 1,71

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB