Typy NBA: Dubel na niedzielę 29.10.

Ciąg dalszy zmagać z bukmacherami w kategorii NBA. Na dziś przygotowaliśmy Dubla, którego łączny kurs wynosi równe 2.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że ekipa Marcina Gortata przerwie serię dwóch porażek i pokona Sacramento. Kings są w fazie przebudowy i nie mają mocnego składu. Liczymy, że Wizards dziś wygrają!

Postawimy też na Cleveland, którzy nas ostatnio zawiedli, przegrywając na Brooklynie. Dziś dostają nowojorskich Knicks i liczymy, że nie będzie litości. Handicap -5.5 powinien zostać pokryty, bo przewaga własnej hali daje sporo motywacji.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze