Typy NBA: Dubel na piątek 1.12.

Wczorajszy kupon z NBA wszedł pięknie, więc z jeszcze większym zapałem dajemy dubla na piątkowa noc. Łączny kurs kuponu z NBA to 2.08.

Stawiamy na wygraną Raptors z Pacers. Wygrać  w Toronto nie jest łatwo i w tym sezonie tylko raz to miasto zostało zdobyte. Pozostałe siedem spotkań gospodarze wygrywali i to pewnie. Liczymy, że dziś Raptors pokonają Pacers różnicą więcej niż jednego punktu.

Drugim meczem na kuponie będzie wyjazdowa wygrana mistrzów NBA na Florydzie. Liczymy, że Warriors pokonają Magic i pokryją handicap -8.5.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB