Typy NBA: Dubel na sobotę 1.12.

typy NBA
typy NBA

Na sobotnią noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy dodatni handicap +3.5 na Boston Celtics w wyjazdowym spotkaniu z Minnesota Timberwolves. Celtics grają drugi mecz w serii back to back, bo minionej nocy rozgromili Cleveland Cavaliers (128:95). Jednak największe gwiazdy Bostonu grały niewiele ponad 20 minut, ewidentnie oszczędzając siły na starcie w Minnesocie.  Timberwolves wygrali cztery mecze z rzędu, w tym dwa we własnej hali, ale grali ze słabymi rywalami (Spurs, Bulls). Dziś poprzeczka zostanie zawieszona znacznie wyżej. My spodziewamy się zwycięstwa Bostonu, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem +3.5.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Toronto wygra w Cleveland przynajmniej 10 punktami. Cavs – jak wspomnieliśmy wyżej – polegli minionej nocy w Bostonie. Toronto miało dzień przerwy i to powinno mieć znaczenie. Raptors mają lepszą drużynę i liczymy, że wysoko wygrają z rozbitymi Cavaliers, pokrywając handicap -9.5 pkt.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).