Typy NBA: Kupon na czwartek 9.11.

Do dwóch meczów z NBA dodaliśmy dziś jedno spotkanie z NFL, które zostanie rozegrane w ramach Thursday Night Football. Łączny kurs kuponu na sporty amerykańskie na dziś to 3.05.

Zaczniemy od NFL. Cardinals zagrają u siebie z Seahawks i obie drużyny przystępują do tego spotkania w odmiennych nastrojach. Gracze z Arizony wygrali w poprzedniej kolejce z najgorszą drużyną ligi 49ers. Natomiast futboliści z Seattle przegrali u siebie ze słabym Waszyngtonem. Stawiamy, że Seahawks dziś wygrają i pokryją handicap -3.5. Dlaczego? Odpowiedź przynosi nam analityk z ESPN.

Do tego dodajemy wygraną Wizards z Lakers, którzy grają back to back i właśnie przegrali z Knicks. Liczymy, że Marcin Gortat zdominuje walkę na tablicach a Bradley Beal i John Wall wezmą na siebie ciężar zdobywania punktów. Stawiamy, że Waszyngton będzie miał po końcowej syrenie więcej niż cztery oczka przewagi.

Kupon wieńczymy dodatnim handicapem na OKC. Mają taką pakę (Westbrook, Anthony, George) i przegrali trzy mecze z rzędu. Dziś bukmacherzy sami zwątpili w Thunder, wystawiając podobne kursy. My zagrali na Oklahoma City + 5.5. Nie powinni wyżej przegrać, a po cichu liczymy, że wygrają.

Kupon gramy w Unibecie. Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze