Typy NFL: Dubel na niedzielę 5.11.

W NFL mamy dziś kilka fajnych meczów do obejrzenia, ale do bezpiecznego grania niestety zbyt wiele nie ma. Wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs przekracza 2.00.

Stawiamy, że Seattle wygra z Waszyngtonem i pokryje niewielki handicap -1.5. Gospodarze są u siebie bardzo groźni, a Redskins są mocno osłabieni zwłaszcza na pozycjach w linii ofensywnej. Do tego nie zagra dziś WR Jamison Crowder, więc tak naprawdę w ataku są bardzo osłabieni. Stawiamy na Seahawks.

W drugim meczu postawimy na Arizonę, która zagra w Santa Clara z San Francisco 49ers. Niners to obok Cleveland najgorsza ekipa ligi (bilans 0:7) i pozyskali w minionym tygodniu nowego QB Jimmy Garoppolo z New England Patriots. Jednak jak zapowiedział trener, Jimmy jeszcze w tym tygodniu nie zagra.

Arizona ma swoje atuty w ofensywie – Adrian Peterson (RB), czy Larry Fitzgerald (WR) powinni znaleźć sobie miejsce, do zdobycia punktów. Liczymy, że Cardinals pokonają dziś 49ers i pokryją niewielki handicap -1.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze