Typy NFL: Dubel na niedzielę

Polecamy Wam zagranie Dubla z NFL. Dziś wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs przekroczył 2.00. Warto zagrać taki kuponik, bo prawdopodobieństwo oceniamy bardzo wysoko.

Stawiamy, że Atlanta, która ośmieszyła się w ostatnim Super Bowl dobrze rozpocznie sezon. Grają w Chicago, które jest w fazie przebudowy i kolejny sezon będą wśród najgorszych ekip w lidze. Pewna „dwójka”!

Drugi mecz to Steelers kontra Browns. Ekipa z Cleveland to największe ciołki w lidze. Dziś nie mają szans w starciu z Pittsburgiem. Stawiamy na gości z handicapem -4.5.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB