Typy NHL: Boston Bruins – Vegas Golden Knights

Nowy zespół w NHL podróż po Wschodzie zaczął od meczu z Wyspiarzami przegranym 6:3 oraz Strażnikami przegranym 6:4. Liczba 9 i 10 bramek w NHL to całkiem sporo, a wszystko to przez luki w defensywie.

Trener ekipy gości Gallant musi coś z tym zrobić, bo taka gra w delegacjach nie przyniesie niczego dobrego i nawet strata podstawowego bramkarza nie jest wytłumaczeniem.

Myślimy, że po tych dwóch meczach drużyna z Vegas skupi się bardziej na obronie niż ataku. Z kolei Bruins nie grają jakoś znakomicie i strzelanie bramek nie przychodzi im łatwo. Zespoły grały ze sobą już w tym sezonie, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości, więc nasz under został pokryty. Taki kurs wręcz prosi się do gry. Mamy nadzieję, że więcej niż 5 goli w tym spotkaniu nie zobaczymy. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Boston Bruins – Vegas Golden Knights, typ: under 5.5, kurs: 2.10.

Komentarze

Komentarze