Typy NHL: Edmonton Oliers – San Jose Sharks

Typy na mecz NHL Playoffs między Edmonton Oliers – San Jose Sharks.

Po czterech grach seria znów przenosi się do Edmonton, a stan rywalizacji to 2-2. W ostatnim meczu Rekiny zmiażdżyły Nafciarzy wygrywając 7:0 przy czym zdobywając aż 4 bramki podczas gry w przewadze. Pavelski, Couture i Marleau byli głównymi sprawcami całej tej wygranej. Bramkarz gospodarzy Jones obronił wtedy 23 strzały przeciwników.

O Edmonton w tamtym meczu wiele dobrego powiedzieć nie można, a wiec skupmy się na tym spotkaniu. Po tak sromotnej porażce wydaje mi się, że będzie bardzo trudno otrząsnąć się i wziąć do roboty. San Jose pełne animuszu oraz pewności siebie będzie walczyć o każdy milimetr lodowiska. Zapowiada się ciężki mecz dla obu ekip, ale ja liczę, że wygrają tutaj goście.

Powodzenia.

Edmonton Oliers – San Jose Sharks typ: Sharks OT, kurs: 2,06.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB