Typy NHL: Montreal Canadiens – Minnesota Wild

Zarówno Canadiens jak i Wild to kompletnie inne drużyny niż w poprzednim sezonie. Gospodarze po fatalnym starcie sezonu, w końcu zaczęli wygrywać jakieś mecze.

Główną bronią Habs jest oddawanie wielu strzałów na bramkę, ale widać, że nawet to czasami nie pomaga.

Dzikusy nie potrafią odnaleźć odpowiedniego rytmu gry i przeplatają dobre mecze tymi złymi. Musimy pamiętać, że w bramce Wild jest specjalista od zabijania widowiska czyli Dubnyk, który potrafi wyciągnąć każdy strzał przeciwnika. Dzisiaj w nocy na jego bramkę prawdopodobnie będzie szło mnóstwo strzałów. Wydaje się jednak, że górą w tym przypadku będą goście. Czas przerwać serię trzech porażek z rzędu, Liczymy na gości. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Montreal Canadiens – Minnesota Wild, typ: Wild OT, kurs: 2.00.

Komentarze

Komentarze