Typy NHL: Nashville Predators – Washington Capitals

Washington gra back-to-back, a ostatnio grając tak poniósł porażkę z Red Wings. W dodatku prawdopodobnie nie zagra Oshie i Niskanen, co jest sporym osłabieniem w ofensywie.

Nashville u siebie gra dobrze, co potwierdza dobra pozycja w tabeli w meczach rozgrywanych na własnym lodowisku. Ogólnie rzecz biorąc widać, że Drapieżnicy wzięli się w drugiej części sezonu do pracy i zaczyna to przynosić efekty. Więcej odpoczynku sprzyja tutaj gospodarzom. Liczę na ich końcowe zwycięstwo w ten sobotni wieczór. Powodzenia.

Nashville Predators – Washington Capitals, typ: Predators OT, kurs: 1.83.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB