Typy NHL: New York Rangers – Montreal Canadiens

Wczorajszy over wszedł bez problemów i tak jak się spodziewałem padło 6 bramek. Tej nocy rozegrano 4 mecze i każdy z nich musiał rozstrzygnąć się w dogrywce, co pokazuje jak zacięte są PO i jak każdemu zależy na wygranej. Zapraszamy na kolejny typ.

Pierwszy mecz u siebie, a trzeci w całej serii Strażnicy przegrali 3:1, dzięki dwóm golom z powerplay dla Canadiens na dokładnie 2 szanse. Gospodarze z pewnością wyciągną wnioski z tamtego meczu i nie będą łapać kar, bo widać, że Habs dobrze czują się podczas gry w przewadze.

Porażka w tym meczu Rangersów może okazać się tragiczna w skutkach. Wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. W bramce Lundqvist w końcu wydaje mi się, że pokaże na co go stać. Montreal również bez większych kontuzji, a jedyny pauzujący gracz to Emelin. Doskonale w tej serii gra Radulov. Myślę, że własna hala i doping kibiców poniesie gospodarzy do drugiej wygranej i doprowadzeniu serii do wyniku 2-2. Powodzenia.

New York Rangers – Montreal Canadiens typ: Rangers OT, kurs: 1,88.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NHL i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NHL Playoffs.

Komentarze

Komentarze