Typy NHL: Ottawa Senators – New York Rangers

Typy na mecz w ramach NHL Playoffs 2017 między Ottawa Senators a New York Rangers.

Ottawa jest jedną z dwóch drużyn z Kanady, a jedną na Wschodzie, która awansowała do 2. rundy Playoofs. Bronić kraju kolebki NHL będzie bardzo trudno, bo po przeciwnej stronie stanie drużyna z Nowego Jorku, która po pokonaniu naprawdę silnych Canadiens z pewnością nabrała pewności siebie i coraz więcej skuteczności.

Senatorzy ograli Boston 4-2. Każdy z meczów był bardzo zacięty i czasem decydowało szczęście o zwycięstwie. Rangers też mieli ciężką przeprawę, ale również wygrali 4-2. Co mnie przekonuje, aby iść w stronę gości to bramkarze. Craig Anderson po stornie gospodarzy według mnie jest o półkę niżej niż jego rywal po drugiej stronie Lundqvist. A jak wszyscy wiemy ze znanego przysłowia, mistrza wygrywa się poprzez obronę. Liczę, że pierwszy mecz padnie łupem NYR. Powodzenia.

Ottawa Senators – New York Rangers typ: Rangers OT, kurs: 1.88.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB