Typy NHL: Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

W serii prowadzą Pingwiny 2-1 i do czwartego meczu będą przystępować bez swojej niekwestionowanej gwiazdy czyli Sidneya Crosby, który z powodu wstrząśnienia mózgu na pewno opuści ten mecz.

Popularny „Sid” strzela oraz kreuje sytuację dla swoich zawodników i bez niego wydaje mi się, że gospodarze tracą bardzo dużo. Goście wiedząc o absencji tej gwiazdy z pewnością wykorzystają słabości przeciwników. Ovchekin i reszta wiedzą, że przy 3-1 będzie już arcytrudno cokolwiek ugrać. Dzisiejszej nocy jest okazja, żeby ugrać grę numer 2.

Będzie ciężko, ale liczę na gości. Powodzenia.

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals typ: Capitals OT, kurs: 1,82.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB