Typy NHL: St. Louis Blues – Florida Panthers

Obie drużyny grają ostatnio dobrze i mogą się pochwalić czterema wygranymi z ostatnich pięciu meczów. Goście zaczęli swój „trip” po Zachodzie od spotkania z Nashville i od tamtej pory nie doznali porażki pokonując Sharks, Ducks i Kings.

Dzisiaj przyszedł czas na spotkanie z Nutkami, czyli zawodnikami własnego lodowiska. Po zwolnieniu trenera widać, że tzw. efekt nowej miotły zaczął działać. Tak dobra dyspozycja Panthers nie może trwać w nieskończoność i wydaje mi się, że w końcu przyjdzie zmęczenie, co skrzętnie wykorzystają zawodnicy z St. Louis. Powodzenia.

St. Louis Blues – Florida Panthers, typ: Blues OT, kurs: 1.68.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB