Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Calagry Flames

Tampa powoli wraca na właściwe tory i do miejsca gwarantowanego grę w PO brakuje im tylko 4 punktów. Co ważne, na jednym z ostatnich treningów jeździł już Stamkos, co z pewnością cieszy każdego fana Błyskawic.

Ostatnia wygrana nad Oliers 4:1 u siebie dodała graczom pewności siebie. Gdzieś trzeba zacząć wygrywać, a chyba najlepiej u siebie. Flames sezon mają średni, a moje słowa utwierdzają się w tym, bo rozegrali do tej pory 60 meczów i 30 z nich wygrali, a 30 przegrali. Ostatnio grają w kratkę, gdzie potrafią zagrać genialny mecz, aby potem przegrać ze słabiej notowanym rywalem. Przewaga własnego lodowiska myślę, że pomoże Tampie i to oni zgarną pełną pulę punktów. Powodzenia.

Tampa Bay Lightning – Calagry Flames, typ: Tampa Bay OT, kurs: 1.66.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB