Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins

Penguins zaczęli sezon od dwóch porażek, ale już dwa kolejne spotkania to zwycięstwa. Miano najlepszej drużyny NHL może być trochę uciążliwe, zważając na oczekiwania jakie stawiane są przed drużyną. Czasami może to nie odbić się dobrze na zespole.

Z kolei Tampa zaczęła od wygrania derbów z Floryda, by potem w rewanżu przegrać, a następnie ograć na własnym lodzie Capitals. Ekipa z Florydy jest sporym kandydatem do wygrania w tym sezonie przynajmniej rundy zasadniczej, bo jeśli ekipę ominą kontuzje, to naprawdę jest się czego obawiać.

Na razie Błyskawice prezentują się bardzo dobrze. Przed własną publicznością zdobędą kolejne punkty. Powodzenia.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins typ: zwycięstwo Lightning, kurs: 1.78.

Komentarze

Komentarze