Typy NHL: Vegas Golden Knigths – Anaheim Ducks

typy NHL

Gospodarzy można nazwać mini rewelacją sezonu. Choć na początku wygrane były do przewidzenia, tak teraz każdy myślał, że będzie już tylko gorzej, że pojawią się problemy i przede wszystkim porażki.

Jednak tak się nie dzieje i Vegas są w czubie tabeli. Nie da się ukryć, że trochę to zasługa sędziów, którzy ciągną tzw. “świeżaków”.

Ducks grają do tej pory słabo, ale dają z siebie wszystko. Aktualnie wielu zawodników jest kontuzjowanych. Gdy tylko to się skończy powinno być już lepiej. Zespoły grały do tej pory ze sobą dwa razy. W przed sezonem górą byli Knigths 4:2 i w sezonie również wygrali takim samym stosunkiem. Liczymy na przełamanie ze strony gości. Powodzenia!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Vegas Golden Knigths – Anaheim Ducks, typ: 2 OT, kurs: 2.02.

Komentarze

Komentarze