Anglia: Kontuzja Butlanda

Bramkarz reprezentacji Anglii, Jack Butland podczas sobotniego meczu z Niemcami opuścił boisko z kontuzją stawu skokowego w prawej nodze. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa jego przerwa w grze.

– Nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć jak długo Jack będzie musiał pauzować. Mam nadzieję, że to nic poważnego – powiedział trener, Roy Hodgson.

Golkiper Stoke City opuścił boisko na noszach chwilę przed przerwą. W jego miejsce na placu gry pojawił się Fraser Forster. Spotkanie rozgrywane w Berlinie zakończyło się zwycięstwem Anglii 3:2. Gole dla Niemców strzelili Toni Kroos i Mario Gomez, a trafienia dla gości zaliczyli Harry Kane, Jamie Vardy i Eric Dier.

23-letni Butland do tej pory wystąpił w reprezentacji kraju w czterech spotkaniach. Zadebiutował w niej w sierpniu 2012 roku.