Jordan Henderson: Wierzę w Brendana Rodgersa

Nowy kapitan Liverpoolu, Jordan Henderson przyznał, iż z wielkim zniecierpliwieniem oczekuje na start sezonu. Zaznaczając jednocześnie, że wierzy w dalszym ciągu w warsztat trenerski Brendana Rodgersa.

Ekipa z czerwonej części Merseyside kampanię ligową 2015/2016 rozpocznie na Britannia Stadium starciem ze Stoke City. Następnie na własnym stadionie zmierzy się z beniaminkiem Premier League, AFC Bournemouth.

– Brendan Rodgers wykonuje dla klubu olbrzymią pracę. Myślę, że dzięki niemu drużyna może wskoczyć na wyższy poziom. Nie można pominąć także tego, że ma on wspaniałe podejście do zawodników – powiedział Jordan Henderson, cytowany przez „Liverpool Echo”.

– Ja naprawdę wierzę w to, że pod jego wodzą staliśmy się lepszym zespołem. Ma on swoją wizję prowadzenia drużyny, która dodatkowo przez ostatnie miesiące bardzo się rozwinęła – kontynuował reprezentant Anglii.

– Widzę pozytywne oznaki przed nowym sezonem ligowym. Mamy w zespole grupę młodych zawodników, którym zależy na piłkarskim rozwoju i dobrej grzej dla Liverpoolu. Musimy w dalszym ciągu bardzo ciężko pracować. Jeżeli będziemy to robić to na pewno pojawi się okazja na zdobycie jakiegoś trofeum – dodał.