Pazzini: Może gazety wiedzą więcej, niż ja

Wciąż niejasna jest przyszłość Giampaolo Pazziniego w zespole Milanu. “Chciałbym wiedzieć na czym stoję” – stwierdził Włoch, cytowany przez serwis “Four Four Two”.

30-letni napastnik odegrał kluczową rolę w niedzielnym zwycięstwie 3:0 “Rossonerich” nad Torino. Pazzini wystąpił w tym spotkaniu w roli kapitana zespołu i zdobył swoją jubileuszową, setną bramkę w Serie A.

“Abbiati dał mi przed meczem opaskę kapitana i powiedział, że teraz już muszę zdobyć tego setnego gola. Od pewnego czasu czekałem na ten moment. To, że stało się to akurat w meczu, w którym byłem kapitanem, czyni to wydarzenie jeszcze bardziej niezwykłym. To był naprawdę wspaniały gest Abbiatiego” – podkreślił Włoch.

Kontrakt Pazziniego z klubem z San Siro kończy się w czerwcu i wciąż nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość.

“Nikt się ze mną w tej sprawie nie komunikował, zobaczymy. Sam chciałbym wiedzieć na czym stoję. Jestem tu szczęśliwy, każdy to wie. Od jakiegoś czasu gazety piszą jednak o moim odejściu, więc może wiedzą więcej, niż ja” – stwierdził snajper.

Giampaolo Pazzini został zawodnikiem Milanu latem 2012 roku. W obecnym sezonie pełnił raczej rolę rezerwowego i w 27 spotkaniach rozegrał jedynie 919 minut. Ma na koncie cztery trafienia.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…