RB Lipsk – Schalke 04 – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

RB Lipsk – Schalke 04. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 3. dzień października, wybraliśmy z niemieckiej Bundesligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w pojedynku RB Lipska z Schalke 04, gospodarze zdobędą trzy punkty, a w całym meczu liczba bramek pokryje linię 3.5 gola.

Naszym zdaniem spotykają się dziś drużyny w zupełnie odmiennej formie. Schalke w dwóch pierwszych kolejkach zanotowało dwie porażki, a Lipsk zdobył cztery punkty.

Dodatkowo warto zauważyć, że ekipa z Gelsenkirchen straciła w dwóch starciach aż 11 bramek, co oveorwo wróży na dzisiejszy pojedynek.

W związku z tym stawiamy, że Lipsk wygra mecz, a po ostatnim gwizdku sędziego, suma bramek na tablicy wyników będzie większa od 3.5.

RB Lipsk – Schalke 04, typ:  1 i powyżej 3.5 gola, kurs: 2.37.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Middlesbrough – Coventry https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-middlesbrough-coventry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atletico Madryt – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atletico-madryt-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lokomotiw – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lokomotiw-bayern/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…