Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 27.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:15, Rosenborg – APOEL, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Rosenborg nie jest bez szans i jeżeli goście zagrają tak słabo jak w pierwszym meczu wyjazdowym z TNS, to gospodarze powinni bez problemu wygrać to spotkanie. Bramki na pewno wpadną, dlatego typuję przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Olympiakos – Hap. Beer Sheva, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.95

Olympiakos jest zdecydowanym faworytem tego meczu i awansu do dalszej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Goście w poprzedniej rundzie wyeliminowali Sheriff Tiraspol, ale po ciężkich meczach. Kolejny ich przeciwnik to jednak już wyższa półka i raczej wątpliwe jest, aby sobie z tą przeszkodą poradzili. Typuję, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:30, Astra Giurgiu – FC Kopenhaga, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Drużyna z Kopenhagi w poprzedniej rundzie rozgromiła Crusaders 3:0 i 6:0. Chociaż Duńczycy są faworytami tego meczu, to z rumuńską Astrą nie będzie już tak łatwo. U siebie Astra na pewno powalczy i jest w stanie nawet zwyciężyć. Kilka bramek powinny drużyny strzelić, dlatego stawiam na przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Trencin – Legia Warszawa, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze w poprzedniej rundzie pokazali tzw. wesoły futbol i to nie tylko oni, ale także ich przeciwnicy, drużyna z Ljubljany. Trencin potrafił na wyjeździe prowadzić 4:0, a skończył mecz wynikiem 4:3. Podobnie było w spotkaniu rewanżowym, w którym gospodarze przegrali 2:3. Wygląda na to, że ich defensywa nie należy do najlepszych, ale w konfrontacji z Legią w cale tak być nie musi. Dla Legii będzie to ciężki pojedynek, biorąc pod uwagę jej aktualna formę, a także osłabienia kadrowe. Moim zdaniem bramki wpadną. Może nie będzie ich tyle co w poprzednim meczu, ale będą. Stawiam na przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Fenerbahce – Monaco, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Chyba najciekawsza para wśród wszystkich, jeżeli chodzi o bieżącą rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Turcy wylosowali najgorzej jak mogli, ale podobnie mogą się w tej sprawie wypowiadać przedstawiciele Monaco. Nie ulega wątpliwości, że mecz będzie bardzo ciekawy i moim zdaniem pachnie tu rezultatem remisowym. Remisu nie będę proponował, ale wybiorę moim zdaniem bezpieczniejszy, chociaż na pewno ryzykowany typ jakim jest przedział bramek 2-3.