Kupon na niedzielę 16.07.

Kupon bukmacherski na niedzielę 16. dzień lipca, do którego wrzuciliśmy aż siedem meczów. Trochę szaleństwo, ale musimy ryzykować, żeby wyjść na plus. Liczymy, że dziś taśma wejdzie, choć jak wiecie, nie ma nic pewnego;).

Stawiamy zatem na wyjazdową wygraną Cork City, a także BTS w meczu na szczycie w Danii. Dorzucamy do tego wygraną Ljubljany oraz Gremio. Stawiamy do tego na domowe zwycięstwa Osijeka, Lecha oraz Ferencvarosu. Całość daje nam łączny kurs 14.62.

Na pierwszy rzut oka kupon wygląda wspaniale i bardzo prawdopodobnie. Nieprawdaż? 😉

Kupon dostępny w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB