Lechia Gdańsk blisko dwóch wzmocnień

W poniedziałek do Gdańska przyjechali dwaj zawodnicy – Serb Filip Malbasić i Brazylijczyk Henrique Miranda Ribeiro. Obaj mają być wypożyczeni do drużyny biało-zielonych – poinformowała oficjalna strona internetowa gdańskiego klubu.

Jeśli wszystkie formalności przebiegną pomyślnie obaj zawodnicy jeszcze w tym tygodniu dołączą do drużyny biało-zielonych.

Malbasić to 21-letni skrzydłowy, który ma zostać wypożyczony z klubu Bundesligi TSG Hoffenheim. Jest prawoskrzydłowym, ale może grać również na lewej stronie boiska. Jest również reprezentantem swojego kraju w kadrze do lat 21, dla której zagrał w 9 spotkaniach. Występował też 11 razy w kadrze U-19.

Miranda to również 21-letni zawodnik grający na pozycji lewego obrońcy. Ma na koncie 3 mecze w reprezentacji Brazylii do lat 20, a klubem z którego miałby zostać wypożyczony jest Sao Paulo.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB