Serie A: Pewny start Milanu, bez bramek w Bergamo

Fantastycznie nowy sezon Serie A rozpoczęli piłkarze AC Milan. Podopieczni trenera Filippo Inzaghiego pewnie 3:1 pokonali na własnym stadionie Lazio Rzym i przynajmniej do niedzielnego późnego wieczoru będą liderem włoskiej ekstraklasy.

Strzelanie dla „Rossonerich” rozpoczął już w 7. minucie Keisuke Honda. Po przerwie jednak worek z bramkami się rozwiązał, bowiem w 56. minucie wynik podwyższył Sulley Ali Muntari. Kilka minut później z rzutu karnego na 3:0 strzelił Jeremy Menez. W 67. minucie było już 3:1, bo własnego bramkarza pokonał Alex. W końcówce, rzutu karnego nie wykorzystał Antonio Candreva z Lazio – Diego Lopez obronił jego strzał.

W drugim niedzielnym meczu Serie A, Atalanta Bergamo bezbramkowo zremisowała u siebie z ekipą Hellas Werona.

Atalanta Bergamo – Hellas Werona 0:0

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.