Typy na dziś: Dubel na czwartek 12.04.

Dubla na czwartek zagramy w NHL, która już gra Playoffs oraz na Litwie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że najlepsza ekipa sezonu zasadniczego, czyli Nashville wygra przed własną widownią pierwszy mecz serii z Colorado. Gospodarze są faworytem tej serii i powinni ją rozpocząć od przekonującej wygranej.

Dodajemy do tego typ na Suduvę Mariampol i liczymy, że gospodarze w starciu z Żalgirisem Kowno będą prowadzili do przerwy i na koniec meczu. Różnica sportowa między tymi drużynami jest spora i naszym zdaniem warto zagrać ten typ.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze