Typy na dziś: Dubel na czwartek 3.05.

Typy do Dubla na czwartek w 3. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z Ligi Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Malmo, które słabo rozpoczęło nowy sezon (bilans 2-2-2), pokona Djurgarden. Warto zauważyć, że Malmo zagrało tylko dwa mecze u siebie, a aż cztery na wyjeździe. Aż trzy razy z ostatnich czterech potyczek gospodarze dzisiejszego spotkania grali w delegacji. Dziś wracają na swoje boisko i my w nich widzimy faworyta.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Atletico Madryt z Arsenalem Londyn padną mniej niż cztery bramki. U siebie ekipa z Madrytu gra bardzo dobrze w obronie i nie sądzimy, żeby dziś worek z bramkami nagle się rozwiązał. Na pewno nie padną tu cztery gole w regulaminowym czasie gry. Trzy to maksimum.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.31, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze