Typy na dziś: Dubel na środę 3.01.

Środowego Dubla zagramy w Egipcie oraz Hiszpanii. Na Półwyspie Iberyjskim zagramy w Pucharze Króla, jednak cały czas mamy (i Wy też powinniście mieć) w głowie powiedzenie, że kto gra puchary, ten je suchary.

Stawiamy zatem na wyjazdową wygraną Sevilli z Cadiz. Widzimy, że we wcześniejszych rundach pucharowych Sevilla poważnie traktowała te rozgrywki i odnosiła pewne zwycięstwa. Uważamy, że goście dziś zagrają na tyle dobrze, żeby w rewanżu już nie martwić się o kwestię awansu.

W drugim meczu dubla zagramy na Zamalek. Ekipa z Kairu wygrywa z takimi średniakami jak Gaish, więc liczymy, że i tym razem wróci do domu z trzema punktami. Zamalek potrzebuje tego zwycięstwa, aby wrócić do czołowej trójki w tabeli.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.35, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze