Typy na dziś: Overy na środę 27.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 16:00, Astana – Celtic, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Astana u siebie gra solidnie, chociaż w poprzedniej rundzie niewiele brakowało, aby została wyeliminowana przez litewski Żalgiris. Bramka dla gospodarzy na wagę awansu wpadła w końcowych minutach meczu. Celtic w poprzedniej rundzie sprawił największą niespodziankę, oczywiście in minus, przegrywając na wyjeździe w Gibraltarze z drużyną Lincoln FC 0:1. W rewanżu było już o niebo lepiej (wygrana 3:0), ale nie rewelacyjnie. Spotkanie powinno być wyrównane i raczej będzie mało bramek, jeżeli w ogóle wpadnie bramka. Stawiam, że drużyny w tym spotkaniu nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Olympiakos – Hap. Beer Sheva, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Grecy są zdecydowanymi faworytami tego spotkania i całego dwumeczu. Nie wyobrażam sobie, aby Olympiakos, mając taki potencjał kadrowy i będąc ustawiony ultra ofensywnie, nie wygrał tego meczu i to wysoko. Stawiam, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Korea Południowa – II Liga, godz. 12:00, Gyeongnam – Chungju, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują ósme miejsce i ostatnio spisują się bardzo dobrze, wygrali cztery mecze z rzędu. Goście zajmują dziesiąte miejsce, ale tracą do przeciwnika aż osiem punktów. Ostatnio grają bardzo słabo, w pięciu ostatnich meczach dwa spotkania zremisowali i trzy przegrali. Stawiam, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Islandia – II Liga, godz. 21:15, Grindavik – Huginn, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Grindavik zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 24 punktów. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wygrali trzy spotkania i dwa zremisowali. Mają najwięcej strzelonych bramek wśród wszystkich drużyn w lidze. Goście zajmują przedostatnie miejsce i zgromadzili dotychczas tylko dziewięć punktów. Stawiam na to, że Grindavik strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Islandia – II Liga, godz. 21:15, Akureyri – Haukar, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce i są zdecydowanymi faworytami do wygrania tego spotkania. Goście plasują się na trzecim miejscu od końca, przegrali trzy mecze z rzędu i stracili najwięcej bramek w lidze. Typuję, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.