Typy na dziś: Overy na wtorek 30.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – US Open, godz. 22:00, I. Dodig- I. Marchenko, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Faworytem tego spotkania jest Ukrainiec Marchenko, ale ja bym tego nie był taki pewien i uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany. Obaj tenisiści spotkali się na turnieju w Irving, wówczas wygrał Dodig 2:1 (6:3,1:6,6:3). Stawiam na to, że będzie więcej niż trzy sety.

Tenis – US Open, godz. 22:00, M. Granollers – J. Monaco, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Ten mecz może trwać długo i moim zdaniem pięć setów jest możliwe. Faworytem jest Granollers, ale w tym meczu wszystko może się zdarzyć. W sierpniu obaj tenisiści brali udział w turnieju w Cincinnati i obaj odpadli w 1/16. Granollers przegrał z Berdychem 0:2, a Monaco z Murrayem, również 0:2. Stawiam na to, że w tym spotkaniu będzie więcej niż trzy sety.

Tenis – US Open, godz. 20:30, F. Lopez – B. Coric, typ:over 3.5 seta, kurs: 1.45

Czeka nas kolejne ciekawe i wyrównane spotkanie. Lopez w rankingu ATP zajmuje 18. miejsce, natomiast jego przeciwnik Coric 41. W sierpniu w turnieju w Cincinnati Coric doszedł aż do ćwierćfinału, ale odpadł z uwagi na krecz. Typuję, że w tym spotkaniu będzie powyżej trzech setów.

Tenis – US Open, godz. 18:30, N. Mahut – P. Kolschreiber, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.45

Faworytem tego spotkania będzie Kolschreiber, ale moim zdaniem nie wygra tego meczu w trzech setach. Francuz jest niewygodnym przeciwnikiem i Niemiec może się namęczyć, aby zwyciężyć. Kolschreiber będzie groźny dla każdego, ale ja osobiście nie wróżę mu wielkiej kariery jeżeli chodzi o tegoroczny US Open. Już w tym meczu Niemiec może mięć małe kłopoty. Stawiam, że będzie więcej niż trzy sety.

Irlandia – I Liga, godz. 21:00, Shamrock – Derry, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Gospodarze zajmują czwarte miejsce i tracą dwa punkty do trzeciej drużyny Derry. Mecz powinien być bardzo wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. Stawiam na to, że obie drużyny nie strzelą w tym meczu więcej niż dwie bramki.