Typy na dziś: Singiel na sobotę 7.07.

Singla na sobotę 7. dzień lipca zagramy w białoruskiej ekstraklasie, w której zostaną dziś rozegrane trzy spotkania.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Soligorsk wygra wyjazdowe spotkanie z FK Mińsk. Gospodarze są najgorszą drużyną w lidze pod względem meczów rozgrywanych na własnym stadionie. Na sześć pojedynków przed własną widownią przegrali aż cztery razy i to z niezbyt silnymi rywalami.

Dziś na ich obiekt przyjeżdża jeden z kandydatów to mistrzowskiego tytułu. Soligorsk to bardzo solidna drużyna, która raczej nie gubi punktów ze średniakami.  Mimo iż na wyjeździe Górnicy nie spisują się perfekcyjnie, to liczymy, że dziś wygrają i wywiozą z Mińska komplet punktów.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

FK Mińsk – Soligorsk: typ: 2, kurs: 1.77.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze