Typy na dziś: Singiel na wtorek 5.12.

We wtorek bukmacherzy przynoszą nam do grania głównie Ligę Mistrzów i to z niej weźmiemy sobie typ do Singla na 5. dzień grudnia.

Stawiamy, że Manchester United pokona dziś CSKA Moskwa przynajmniej dwoma bramkami. Przede wszystkim gospodarze bardzo potrzebują tego zwycięstwa, aby zapewnić sobie awans do fazy grupowej Champions League. Tak, wiemy, że wystarczy im remis, ale czy sądzicie, że Jose Mourinho zagra na podział punktów? My nie!

Dodajmy do tego niesamowitą statystykę. Otóż aż 73 procent meczów na własnym stadionie United wygrywają przynajmniej dwoma bramkami. A to oznacza, że na 10 meczów na Old Trafford Czerwone Diabły wygrywają ponad 7 razy pokrywając handicap 0:1.

W pierwszym meczu tych drużyn Manchester wygrał w stolicy Rosji aż 4:1. Nie sugerujemy się tym wynikiem, bo przecież mecz meczowi nie równy. Jednak u siebie United są naprawdę niesamowici. Wygrali z Benficą 2:0 oraz 3:0 z Basel. Stawiamy, że dziś wygrają co najmniej dwoma bramkami z CSKA.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Manchester United – CSKA Moskwa, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.18.

Komentarze

Komentarze