Typy na rzuty rożne: Arsenal – Manchester City

Arsenal w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywał średnio 6.84 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 4.89 RR.

Manchester City w spotkaniach wyjazdowych wykonywał średnio aż 7.68 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 3 RR.

Aż 5 z ostatnich 6 meczów między tymi drużynami kończyły się overami przynajmniej 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj liczymy na podobny scenariusz.

Arsenal – Manchester City, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze