Typy na tenis: Dubel na wtorek

Pozycja 1: Shuai Peng (+2,5 gema) – Venus Williams 1 1,85

Peng jest w tym sezonie w dobrej formie. Chinka to specyficzna zawodniczka, uderza ona oburącz zarówno forhend jak i bekhend. W poprzedniej rundzie pokonała w dwóch setach Radwańską.

Venus po znakomitym Australian Open przegrała gładko z Mladenovic, a w Indian Wells pokonała w trzech setach Jankovic, oraz w dwóch setach Safarova.

Shuai gra niewygodny tenis, często zmienia tempo. Williams popełnia błędy, ciężko jej będzie osiągnąć taką formę jak w Melbourne. Peng może pokusić się o wygraną, dlatego handicap gemowy do gry.

Pozycja 2: Juan Martin Del Potro – Novak Djokovic 2 1,35

 

Forma Djokovica daleka od życiowej, bądź tej do jakiej nas przyzwyczaił. Mimo wszystko to wciąż znakomity zawodnik, który może błysnąć w każdej chwili. Del Potro gra dobrze, serwis i forhend funkcjonują należycie, jednak bekhend prezentuje się nieco gorzej.

 

Panowie grali ze sobą kilka dni temu, w trzech setach lepszy był Novak. Serbski tenisista triumfował w Indian Wells w ostatnich trzech latach, bardzo lubi ten turniej. To właśnie tutaj Nole może powrócić do swojej wielkiej formy i nabrać pewności na korcie.

 

Propozycja nr 1 + Propozycja nr 2 = AKO: 2,49

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB