Typy na tenis: Karolina Pliskova – Garbine Muguruza

Zacznę od Muguruzy, która od jakiegoś czasu ma problemy z kolanem, które utrudniają jej przygotowania i treningi. To ma wpływ na dyspozycje Garbine, niedawno kreczowała w pojedynku z Bondarenko.

Karolina jest na fali wznoszącej, gra agresywnie, a co najważniejsze trafia w kort. Do tego niesamowicie serwuje, kto wie czy nie najlepiej w całej stawce.

Wobec niedyspozycji Muguruzy i wziąwszy pod uwagę bilans pomiędzy obiema zawodniczka, w którym Pliskova prowadzi 5/1, stawiam na jej zdecydowane zwycięstwo.

WTA 03:00: Karolina Pliskova – Garbine Muguruza, typ: Pliskova 2-0, kurs: 2,50

 

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB