Typy NBA: Dubel na środę 5.12.

typy NBA

Na środową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.09. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Oklahoma City wygra na Brooklynie z Nets przynajmniej czterema punktami. Thunder są obecnie jedną z lepszych ekip w lidze. Russell Westbrook i Paul George wzięli się solidnie do pracy i o słabym starcie sezonu już nikt nie pamięta. Trzy z rzędu wygrane robią wrażenie i naszym zdaniem goście wygrają kolejny raz, bo Nets, nie mają kim zatrzymać gwiazd z OKC.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Nuggets pokonają na wyjeździe Orlando Magic. Dla gospodarzy to drugi mecz z serii back to back, a goście mieli dzień odpoczynku. Drużyna z Colorado jest liderem Konferencji Zachodniej. W poprzednim meczu Nuggets pokonali na wyjeździe Toronto Raptors, a zwycięstwa nad tak silnymi ekipami dodają jeszcze większej pewności siebie. Stawiamy na gości.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Komentarze

Komentarze